KONST / Litografier / Färglitografi 9513310
nr 951 3310
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Färglitografi, Lena Cronqvist (f. 1938), Signerad, 29/40, bladets mått: 72x53
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:46:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist